Beran

(Sowulo obrácená, Elhaz, Kaunaz): Runy vás varují, abyste nepodléhali marnivosti a samolibosti. Doporučují vám určitou obezřetnost i co se vašeho zázemí týká. V zaměstnání cíleně posilujte svou pozici a

nalaďte se optimisticky. Ačkoli se nějaké záležitosti zpočátku nemusejí vyvíjet nejlépe, nakonec vše dopadne dobře.

 

Býk

(Ehwaz, Wunjo, Ansuz): Vše je v pohybu, ale na dobré cestě. Runy vás vybízejí k toleranci a ohleduplnosti, díky nim vám okolí rádo pomůže dosáhnout vašich cílů a pocítíte zadostiučinění. Využívejte své zkušenosti, znalosti i vyjadřovací schopnosti s pokorou. Co se zdraví týká, snažte se zbavit případné psychické zátěže, zbavte se bloků.

 

Blíženci

(Nauthis, Raido, Mannaz): Jak se zdá, mohou se objevit nějaké potíže, překážky. Ale aktivujte svou vytrvalost, mějte před očima svůj cíl a neodchylujte se ze směru, kterým jste vykročili. Pokud jsou vaše činy v souladu s myšlenkami, snahy a úsilí, jež vyvinete, by nakonec přece jen měly být korunovány úspěchem.

 

Rak

(Laguz, Ehwaz, Fehu): Nesmíte utíkat před problémy a výzvami, jen díky tomu se jakési záležitosti vyjasní, dořeší. A pamatujte - vždy nakonec sklidíte jen to, co jste zaseli. Runy naznačují, že nic nemáte vzdávat předem, i v případě úředních nebo soudních jednání avizují naději na úspěch. Trápí-li vás snad zdraví, mělo by se vám ulevit.

 

Lev

(Thurisaz, Teiwaz, Berkana): Nelze vyloučit nečekané změny a události. Ale v konečném důsledku by pro vás měly vyznít příznivě. Runy kromě toho upozorňují, že spravedlnost není slepá. Jednejte proto za všech okolností čestně a upřímně. Díky tomu se vám otevřou další nové možnosti a příležitosti a pocítíte prosperitu ve všech oblastech života.

 

Panna

(Pertho, Laguz, Hagalaz): Nejspíš v čemsi váháte, cosi řešíte. Pak byste měli zkusit změnu úhlu pohledu, jiný přístup. Zřejmě existuje jiná možnost řešení, kterou jste dosud nevnímali. Intuice vám napoví. Každopádně runy také naznačují, že budete muset čelit problémům, nečekaným ztrátám. Rozhodně nepodceňujte žádná rizika a dejte pozor na úrazy!

 

Váhy

(Ehwaz, Jera, Isa): Možná budete více cestovat, může také dojít na změnu názorů a zájmů. Bude se to ale dít v souladu s vaším „nastavením“, pro vaše dobro. Začnete sklízet, co jste zaseli, tedy plody svého úsilí. Zvláště ke konci měsíce může nastat ochlazení ve sféře osobních vztahů a v citech. Můžete se potýkat s pocity stagnace.

 

Štír

(Mannaz, Berkana, Kaunaz): Podle run by nyní měly být vaše činy v souladu s vašimi myšlenkami. Naberte síly a dech, budete je potřebovat. Otevřou se před vámi totiž nějaké nové začátky, nabídky a příležitosti. Jakési vaše záměry se naplní, ač to tak na první pohled vypadat nemusí. Pečujte však rozhodně více o své zdraví.

 

Střelec

(Eihwaz, Sowulo, Teiwaz): Nežehrejte na osud.Vyšší síly nad vámi drží ochrannou ruku, tak se nebojte „poprat“ o to, na čem vám záleží. Máte na to, abyste uspěli, cíl je na dosah ruky. Runy potvrzují, že jste na správné cestě. Nesnažte se však kličkovat a cosi si zjednodušit. Příležitost sice dělá zloděje, jak se říká, později byste ale hořce litovali.

 

Kozoroh

(Wyrd, Gebo, Wunjo): Zatím ještěnení zcela jasné, jak určité věci dopadnou, mnohé záležitosti jsou v běhu a okolnosti se vyvíjejí. Máte však přátele, spojence, na které se můžete spolehnout, vždy vám rádi poradí, pomohou. A objeví se i příležitost navázat nějaké nové osobní či pracovní kontakty, které vám budou přínosem. Štěstí stojí při vás.

 

Vodnář

(Nauthiz, Thurisaz - obrácená, Othala): Runy varují před překážkami a potížemi, připomínají vám zákon příčiny a následku. Když to nevezmete v potaz a nedáte si pozor, nevyhnete se lekci, jakési bolestné zkušenosti. Každopádně, co se konkrétně majetku a materiálního zajištění týká, v této sféře by se vám mělo dařit.

 

Ryby

(Fehu, Ansuz, Elhaz): Runy jasně ukazují, že vám nic nespadne zadarmo do klína. Jak se zkrátka říká, bez práce nejsou koláče. Jedině díky aktivitě, dobré komunikaci a spolupráci dosáhnete svých cílů. A určitě počítejte s nutností vydobyté pozice hájit a upevňovat. Přesto runy vidí váš osud optimisticky, nějaké vaše záměry vyjdou.

Lucia di Moriani

Foto: Pixabay

Runy a práce s nimi patří k tématům přednášek na zájezdu se Spiritem do Řecka. Bližší informace o zájezdu najdete na našich webových stránkách v sekci ZÁJEZDY. http://www.spirit.cz/index.php/zajezdy

Předplaťte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

120929
DnesDnes244
VčeraVčera541
Tento týdenTento týden3979
Tento měsícTento měsíc10333

Partnerské weby