Astrolog Richard Stříbrný míní: „Leden lze z astrologického hlediska rozdělit do dvou částí. Prvních dvanáct dnů je vcelku poklidných a pohodových, a to jak pro republiku, tak pro svět. Chcete-li vyrazit na dovolenou, využijte k tomu tyto dny. Navíc se projeví pozitivní vliv dvou nejhouževnatějších znamení zvěrokruhu – Kozoroha a Štíra. Mezi

13. a 21. lednem však přichází „astrologický fičák“. A tentokrát nebudeme ani my v naší kotlině v pomyslném závětří, ba spíše naopak. Mars pohybující se znamením Štíra vytvoří napěťové vazby s Lunou, Uranem a Saturnem v horoskopu naší republiky. Výsledkem mohou být dramatické děje v přírodě i ve společnosti a nelze vyloučit velké potíže či aféry policie, armády a sportovních svazů. Řádit mohou vzdušný a ohnivý živel, stoupat bude počet karambolů na cestách i v mezilidských vztazích. Ve třetí lednové dekádě se ocitne v palbě napěťových konstelací především Neptun republiky, tedy lze očekávat, že náš národ potrápí vodní živel v různých skupenstvích, případně podvodníci a korupčníci. Asi nejvýznamnější astrologická událost ledna nastává až v jeho posledním dni - 31. ledna. To vrcholí úplněk při úplnému zatmění Luny, které však na našem území nebude viditelné. V následujících dvou měsících může přinést řádění přírodních živlů doprovázené ekologickými problémy či dramatické děje zejména v západní Africe, v Mexiku, ve východní třetině USA, ve východní Austrálii a na Jižním ostrově Nového Zélandu.“

Podrobnější náhled

2. leden - v časných ranních hodinách nastává úplněk – citliví jedinci mohou být podráždění a unáhleně reagující na podněty. Merkur v konjunkci na Mars republiky avizuje velmi dobré výkony našich sportovců a kriminalistů. Slunce v sextilu na Merkur republiky – obchody se na našem území budou hýbat, poroste produktivita práce.

3. leden - Mars trigon Jupiter republiky – velmi dobré výkony našich sportovců, politiků a obchodníků.

4. leden - Venuše sextil Merkur republiky – obchody na našem území by se měly hýbat, velká produktivita práce.

6. a 7. leden - Merkur trigon Uran - dobrá kvalita času pro nákup spotřební elektroniky nebo automobilů. Světlo světa mohou spatřit vynálezy vědy a techniky, možné jsou převratné objevy a vynálezy. Mars konjunkce Jupiter naznačuje vhodné dny pro důležitá setkání a pro podpisy významných smluv, obchody by se měly hýbat a burzovní indexy růst.

8. a 9. leden - Merkur trigon Saturn republiky a sextil Venuše republiky – na našem území by měl panovat optimismus, obchody by se měly hýbat a produktivita práce stoupat.

13. a 14. leden - pro svět kritické dny - Slunce a Venuše stojí v kvadratuře na Uran. Zvýšené riziko výbuchů sopek, zemětřesení, požárů a teroristických činů, nelze vyloučit letecká či železniční neštěstí.

15. - 17. leden - kritické dny pro Českou republiku – Mars kvadratura na Lunu a Uran republiky – zvýšené riziko havárií v hromadné dopravě, možné jsou výpadky rozvodných a počítačových sítí, pravděpodobné jsou násilné trestné činy a loupeže.

20. a 21. leden - Mars kvadratura Saturn republiky – možnost násilných trestných činů, loupeží, odhalených případů korupce, oslabení zdraví či úmrtí významných osobností. Pravděpodobné jsou ostré boje sportovní i politické, do potíží se mohou také dostat významné firmy a banky.

25. leden - Merkur sextil Jupiter – vhodný den pro důležitá jednání a pro podpisy významných smluv.

27. a 28. leden - Merkur kvadratura Uran – zvýšené riziko výbuchů sopek, zemětřesení, požárů a teroristických činů, vyloučit nelze letecká a železniční neštěstí. Pravděpodobné jsou výpadky rozvodných a počítačových sítí.

29. - 31. leden - Slunce v opozici na Neptun republiky, Merkur v kvadratuře na Venuši republiky, Venuše v kvadratuře na Merkur republiky – to vše v konečném součtu může našemu státu přinést rozkol v koalici a vzájemné se obviňování z korupčního jednání a z porušování dohod. Našemu státu může být vyhrožováno arbitrážemi. 31. ledna dochází k úplňku a k úplnému zatmění Luny se středem ve 14.27 hodin SEČ.

www.stribrny.cz

Předplaťte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

120929
DnesDnes240
VčeraVčera541
Tento týdenTento týden3975
Tento měsícTento měsíc10329

Partnerské weby