Předplaďte si

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

 
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské weby

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Je to již nějaký čas, kdy zachvátilo Evropu i Ameriku při uvedení filmu Padesát odstínů šedi davové šílenství. První díl zfilmované trilogie trhal rekordy v návštěvnosti. Jak je to ale možné, že průměrný snímek přitáhne tolik lidí?

S opravdovou sexuální magií totiž nemá nic společného, některé rituály na plátně působí až komicky. Vypravme se tedy do historie této magické odnože. Zjistíme, že jde o kultivaci těla i ducha, s vulgárností a komercí nemá sexuální magie nic společného.

Nežádoucí „zbytečný“ sex

Sexuální magie z moderního světa téměř vymizela, nepočítáme-li její komerční napodobeniny. Nemá nic společného s různými lektvary lásky a čarodějnickým kouzlením, ani s nějakými orgiemi. Tato odnož magie bývala již ve starověku jednou z nejposvátnějších. Hlavním úkolem bylo ovládnutí procesu regenerace, koloběhu života a smrti. Působí přímo a okamžitě. Jejím prostřednictvím můžeme „otevřít všemožné okultní fenomény“. To dobře věděli již dávní mágové, starověcí kněží a mystici.Protojiž od středověkucírkev horlivě brojila proti „zbytečnému“ sexu, degradovala ho na pouhý akt plození. Možná, že se bála právě magických praktik. Pokud by totiž poslušní poddaní a věřící dokázali najít spojení se silami (či bytostmi) z jiných dimenzí a napojili by se na nesprávné informační pole, mohlo být velmi dusno. Ve Starém zákoně je Bůh naopak docela tolerantní. Proti sexu nic nenamítá - pokud není využíván pro páchání smilstva a hanobení Hospodina. Případná promiskuita by totiž mohla přinést rozšíření nebezpečných chorob a likvidaci vyvoleného národa.

Jde o usměrnění životní energie

Během magických sexuálních rituálů skutečně docházelo ke zvláštním psychickým pochodům, proměnám a výronům čisté energie. Jde o energii duchovní, spirituální. Můžeme se totiž poměrně snadno „přenést“do jinýchčasoprostorů a “propadnout“ kamsi do neznáma. Sexuální magie byla velmi střežena a její tajemství předáváno jen zasvěcencům. Snad právě proto o ní víme tak málo. Každopádně mágové a okultisté všech dob se snažili o probuzení a usměrnění životní energie, jejíž opravdové pochopení má univerzální význam, a to i magickými akty lásky. Sexualita jako taková podle mnohých tantrických učitelů očišťuje ducha a podporuje zdraví. Je tedy třeba pohlížet na ni jako na neodmyslitelný božský prvek a důležitou součást lidství.

(nov)

E-Shop

 
 
 

Počasí Ústí nad Labem - Slunečno.cz

100298
DnesDnes504
VčeraVčera570
Tento týdenTento týden2299
Tento měsícTento měsíc14502

 

Časopis HOROSKOPY vám i v mlhavých ránech pomůže najít směr!

Horoskopy: S čím můžete počítat v listopadu v rámci zdraví a lásky? Tarotový, andělský, babylonský a studentský horoskop, osud podle kostek, jedinečný výklad starých orákul, lunární kalendář, rady pro každý den…

Svět kolem nás: Tajemství mořské panny, pronásledovatel čarodějnic.

Arteterapie podle zvěrokruhu: Léčivá a harmonizační mandala na měsíc listopad.

Cesta za tajemstvím věků: Tajemství Bílého domu.

Další články: Magie čisté sexuality, koláč jako symbol národní hrdosti, čas Štíra, hrozí světu démonické síly? Astrální cestován, dračí obludy, znamení zvěrokruhu a alkohol, rodičovská magie - jaké jméno dát dítěti?

Zábavný test: Je čas vaším nepřítelem?

Aktivační bod na obálce: Zaměřen na peníze!

Sudoku, křížovka + katalog Zásilkového obchodu Spirit zdarma!

Malá ochutnávka z čísla právě zde