Předplaďte si

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

 
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské weby

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Astrolog Richard Stříbrný říká: „Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou v listopadu 2017 jako jízda na horské dráze – nahoru a dolů. Hned na počátku listopadu mezi 1. a 4. můžeme na našem území očekávat náročné děje

v přírodě i ve společnosti, stejně tak mezi 13. a 18. listopadem. Naopak obchodníci by si měli mnout ruce a obchody by se měly hýbat zejména mezi 5. a 12. listopadem, dále mezi 19. a 23. listopadem.

Podrobnější náhled

+ 1. až 12. listopadu - dění na burzách a ve světovém obchodě budou ovlivňovat vcelku pozitivně působící chronomy, které mohou přinášet nadprůměrné zisky výrobcům kosmetiky a módních doplňků. Velké zakázky mohou získat zbrojařské koncerny, právnické firmy a bezpečnostní služby. Podle odhadu by měly burzovní indexy stoupat, zavládne tzv. býčí nálada.

+ 13. listopadu - pozor na vliv nepříznivého chronomu, který zvýší riziko podvodů. Kvalita času nepřeje větším investicím či koupi zboží trvalejší hodnoty.

+ 15. až 28. listopadu - opět budou působit vcelku harmonické chronomy, za kterých by se měly obchody hýbat a na trzích by měla panovat býčí nálada, burzovní indexy budou stoupat. Lidé by měli být schopni a ochotni ušetřené peníze investovat zejména do akcií firem produkujících moderní technologie, do akcií farmaceutických a zbrojařských koncernů.

+ 29. listopadu až 2. prosince - pro trhy i společnost jsou tyto dny náročnější - plné zvratů. Je zde zvýšené riziko dramatických dějů v přírodě i ve společnosti, což povede k rozkolísání trhů a burzovních indexů. Možné jsou výpadky počítačových a rozvodných sítí, řádit mohou živly přírodní i teroristické.

www.stribrny.cz

Foto: Pixabay

E-Shop

 
 
 

Počasí Ústí nad Labem - Slunečno.cz

100298
DnesDnes504
VčeraVčera570
Tento týdenTento týden2299
Tento měsícTento měsíc14502

 

Časopis HOROSKOPY vám i v mlhavých ránech pomůže najít směr!

Horoskopy: S čím můžete počítat v listopadu v rámci zdraví a lásky? Tarotový, andělský, babylonský a studentský horoskop, osud podle kostek, jedinečný výklad starých orákul, lunární kalendář, rady pro každý den…

Svět kolem nás: Tajemství mořské panny, pronásledovatel čarodějnic.

Arteterapie podle zvěrokruhu: Léčivá a harmonizační mandala na měsíc listopad.

Cesta za tajemstvím věků: Tajemství Bílého domu.

Další články: Magie čisté sexuality, koláč jako symbol národní hrdosti, čas Štíra, hrozí světu démonické síly? Astrální cestován, dračí obludy, znamení zvěrokruhu a alkohol, rodičovská magie - jaké jméno dát dítěti?

Zábavný test: Je čas vaším nepřítelem?

Aktivační bod na obálce: Zaměřen na peníze!

Sudoku, křížovka + katalog Zásilkového obchodu Spirit zdarma!

Malá ochutnávka z čísla právě zde