Babylon byl prvním městem založeným po Potopě světa, ve své době největším městem na Zemi a symbolem směsice národů, jazyků a božstev. Tato různorodost se projevila i v předpovědích budoucnosti a jejích výkladech, babylonští kněží sestavili první horoskopy na

Zemi. Vycházejí z tisíciletých zkušeností zdejších astrologů, mágů, z toho nejlepšího, co v rámci tehdejšího světa mohli využít. Ochrannými patrony jednotlivých evropských znamení jsou tak perští bohové, stejně jako sumerští, chetitští či asyrští hrdinové.

 

Beran – Haoma

Mějte na paměti, že život utíká jako proud v bystřině a vy jej nemůžete zastavit. Co je však ve vašich možnostech, je užívat si jej plnými doušky. Vaše bytí není jen o povinnostech, ale i o příjemných stránkách, které jej dělají plnohodnotným.

 

Býk – Zurvan

Jako hrom burácí, když se blíží bouřka, i vy můžete mít pocit, že se na vás něco chystá. Bedlivě sledujte dění okolo sebe, aby vám neunikly náznaky změn, jež přicházejí. Nemusíte se jich bát, jen na ně buďte připraveni.

 

Blíženci – Naum

Abyste se nedostali do stavu zmaru a sebelítosti, naučte se radovat z maličkostí. Přemíra povinností by vás totiž mohla dohnat k potřebě změn, a to za každou cenu. To by nebylo dobré, vše má svůj čas a ten váš ještě nenadešel.

 

Rak – Enki

Není třeba plakat nad rozlitým mlékem, jak se říká, neboť vše má své řešení. Pokud jej právě teď nevidíte, neznamená to, že neexistuje. Nechte promluvit rozum a vnímejte, co vám napovídá srdce. Chce to jen nadhled a správné kroky přijdou samy.

 

Lev – Verethragna

K dobrým činům mnohdy jen odhodlání nestačí, je třeba i trocha toho štěstí. A to by vám mohlo nyní pomoci vydat se správným směrem. Někde uvnitř cítíte, co byste měli udělat, ale rozum vám v tom brání. Nedržte se zpět a jednejte.

 

Panna – An

Pokud se neoprostíte od zátěží z minulosti, nepodaří se vám vyřešit současné dilema, před kterým byste se mohli ocitnout. Může se týkat vašich vztahů a nebo stylu života, který vám přestal vyhovovat. Nečekejte na žádná znamení shůry, konejte.

 

Váhy – Mithra

Zapracujte na své kondici, posilujte tělo i ducha, blíží se důležité úkoly. Čeká vás výzva, která vás bude stát hodně sil. Máte na to, abyste ji zvládli, ale bez dostatku energie to půjde dost komplikovaně. Relaxujte, meditujte, věnujte se duchovnu.

 

Štír – Enlil

Vyrojí se nějaké pomluvy, budete pravděpodobně zataženi do nepříjemných intrik, kvůli kterým si nebudete jisti vůbec ničím. Půjde však jen o krátkodobou záležitost, která utichne tak rychle, jako začala. Vaší oporou budou osvědčení přátelé.

 

Střelec – Ahura Mazda

Financemi byste se neměli zaobírat natolik, abyste pro ně zapomínali na své nejbližší. Uvědomte si, co je v životě důležité a bez čeho se obejdete. Ono není všechno zlato, co se třpytí, jak říká jedno moudré přísloví.

 

Kozorožec – Váju

Jen ten, kdo umí naslouchat druhým, se něco dozví. Tím je myšlena moudrost, kterou můžete využít i ve svůj prospěch. Tedy tehdy, když se dostanete na rozcestí a nebudete si vědět rady. Pak se dokážete správně rozhodnout a vydat se za úspěchem.

 

Vodnář – Apam Napát

Pokud nejste připraveni na vážný vztah, nekličkujte a nalijte tomu druhému čistého vína, jak se říká. Uleví se vám a řešení nakonec nebude tak bolestivé. Není totiž nic horšího než život ve lži. A třeba se ukáže, že je vše jinak než si myslíte.

 

Ryby - Aredví Súrá Anáhitá

I když si myslíte, že peníze jsou od toho, aby se utrácely, zvolněte v tomto směru poněkud tempo. Jinak poznáte na vlastní kůži jaké je to být „švorc“. A na takovou situaci nejste ani v nejmenším připravení. V žádném případě nesahejte na úspory!

(rox)

Předplaťte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

116785
DnesDnes196
VčeraVčera221
Tento týdenTento týden196
Tento měsícTento měsíc5052

Partnerské weby