Beran – ochranný anděl Gabriel

Planety nejsou příliš příznivě nakloněné některým vašim záměrům a dokud nepochopíte, co děláte špatně a kde je zapotřebí nějakých změn, budete pořád tápat a něco hledat. Prospěje vám, když se

na chvíli zastavíte a necháte čas plynout, aniž byste zasahovali do událostí. Nic neuspěchejte a počkejte si na vhodnější dobu.

Býk – ochranný anděl Rafael

Čas nyní přeje novým setkáním a seznámením, rozhlédněte se dobře kolem sebe. Jestliže nějaká osoba splňuje vaše představy, nechte vstoupit do svého života novou lásku. Možná jste už zapomněli, co to slovo znamená, nebo jste se naopak příliš snažili najít spřízněnou duši – ať tak či tak, bude dobré obrnit se trpělivostí.

Blíženci – ochranný anděl Metatron

Kolem vás nyní nachází vícero „chytrých hlav“, které se vám budou všemožně snažit vysvětlit, co děláte špatně, co byste měli udělat a jak se chovat. Nejsou to ovšem žádní odborníci s patentem na rozum, takže si jimi nenechte namluvit nějaká moudra, která k ničemu nepovedou. Musíte rozpoznat, kteří lidé své rady myslí upřímně.

Rak – ochranný anděl Michael

Vaše důvěřivost by měla mít jisté meze. Podle andělských ochránců se ve vašem okolí může vyskytnout člověk, který se vás bude zcela prvoplánově snažit podvést. Proto velice opatrně a pečlivě nakládejte se získanými informacemi. Koncem října nepodléhejte tendenci vidět vše černě, protože nakonec se vše vyřeší ve váš prospěch.

Lev – ochranný anděl Uriel

Nyní se nepouštějte do žádných aktivit jen na základě prvního dojmu, který navíc získáte zprostředkovaně. A už vůbec nepůjčujte někomu peníze jen proto, že vás o to požádá. Stejné je to s koupí drahého zboží nebo zařízení, které vám někdo nabízí za exkluzivní cenu. Pozor tedy na pochlebování a následné chybné výdaje.

Panna – ochranný anděl Azrael

Vaše myšlenky postrádají klid, můžete být roztěkaní a nesoustředění. Rozum vám velí dělat jedno, cit vás ale vede opačným směrem. Můžete se ztrácet v toku času i hektických událostí. Přidají se pravděpodobně i rodinné komplikace. Nejlépe uděláte, když vyrazíte do přírody, kde můžete opět nalézt harmonii a dobít energii.

Váhy – ochranný anděl Ariel

V zaměstnání budete mít sklon zapomínat na ochotu a vstřícnost. Vzpomeňte si však na situace, kdy jste i vy potřebovali radu někoho zkušeného. A možná to není tak dlouho. Neobracejte se tedy zády k těm, kteří vás berou jako skutečného profesionála. Navíc nový elán do práce můžete získat i u někoho nezkušeného, ale talentovaného.

Štír – ochranný anděl Vasanta

Do jisté míry vás planety budou svádět k lehkomyslnosti. Nebylo by ale dobré povinnosti hodit za hlavu, neboť byste se plnění úkolů a slibů stejně nevyhnuli, jen byste vše oddálili. Snažte se tedy i to, co vás příliš nebaví, „nevalit před sebou jako balvan“, ale naopak se s tím poprat. To samé platí i v milostných vztazích.

Střelec – ochranný anděl Ull

Pamatujte na to, že finanční železná rezerva je v tomto období nutná, neutrácejte tedy za věci, které nepotřebujete. Koncem října budete mít tendenci vše více analyzovat a přehodnocovat, můžete mít pocit, že jste tlačeni někam, kam nechcete. Vězte, že potřebujete nalézt vnitřní klid. Vydejte se do proto přírody, relaxujte, rozmazlujte se.

Kozorožec – ochranný anděl Legba

Můžete mít pocit, že ať plánujete sebelépe, něco stále nevychází podle vašich představ. Neztrácejte nervy, nebojte se improvizovat ve chvílích, kdy si nebudete jistí správným krokem. Dejte na svou intuici, která je mnohdy nejlepším rádcem. V rodinném kruhu se vyhněte přehnané kritice, raději více naslouchejte radám starších.

Vodnář – ochranný anděl Benten

Mohou nastat nějaké neočekávané události, které budou vyžadovat váš vnitřní klid. Jinak by mohlo dojít ke zmatkům, z nichž by vzešel jen zbytečný chaos. A takové situace nemáte rádi, znamenají pro vás zvýšený stres. Buďte proto upřímní a nebojte se říci i to, co byste si jinak nechali pro sebe. Jen nezapomínejte na dostatek taktu a diplomacie.

Ryby – ochranný anděl Sila

Rozhodnutí, týkající se vztahů, nechte na později. Ty se totiž nyní mohou trochu komplikovat, budou na vás kladeny zvýšené nároky. Především půjde o váš čas, který byste měli věnovat svým blízkým, partnerovi. Neváhejte a vše napravte. Nezadané Ryby mohou potkat výjimečného člověka, jenž je oslní. Vyplatí se za riskovat.

(rox)

Předplaťte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

111592
DnesDnes171
VčeraVčera224
Tento týdenTento týden171
Tento měsícTento měsíc6449

Partnerské weby