Předplaďte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

983598
DnesDnes245
VčeraVčera685
Tento týdenTento týden930
Tento měsícTento měsíc15127

Home

Kam investovat v říjnu?

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Astrolog Richard Stříbrný nám nastínil situaci takto:

1. - 5. října - dění na burzách a ve světovém obchodě budou ovlivňovat vcelku pozitivně působící chronomy, které mohou přinášet nadprůměrné zisky farmaceutických

koncernů a firem produkujících výživové doplňky. Lidé budou schopni a ochotni více investovat do svého vzdělání a do zdraví.

6. - 15. října- v přírodě i v společnosti může dojít k událostem, které rozkolísají trhy a mohou nastolit u investorů spíše medvědí nálady. Vyloučit nelze řádění živlů přírodních i teroristických, možné jsou výbuchy sopek, zemětřesení, sesuvy půdy a tsunami.

16. - 18. října- trhy by se měly stabilizovat, prosperovat by mohly firmy se zabezpečovací technikou a společnosti zajišťující bezpečnost.

19. říjenje opět pro trhy i pro společnost náročnější den plný zvratů.

22. - 31. října- podporu pocítí zejména firmy a společnosti, které vyrábí prostředky proti virům biologickým i počítačovým. Stoupat by měly akcie farmaceutických firem, které pravděpodobně vrhnou na trh nové generace léků proti dosud neléčitelným či jen velmi obtížně léčitelným chorobám. Velké zakázky by měly získat zbrojařské koncerny a bezpečnostní služby. Burzovní indexy by měly stoupat a zavládnout by mohla býčí nálada.

Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou v říjnu 2017 velmi pozitivní a dá se očekávat, že trhy vyhodnotí dopad říjnových parlamentních voleb spíše pozitivně, kurz koruny by mohl stoupat. Náš stát by v tomto měsíci měl zaznamenat velké úspěchy na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích. Vyznamenat se mohou kromě obchodníků i naši vědci a technici. Výjimkou pak je 5. – 8. říjen, kdy naopak nám může být vyhrožováno mezinárodními arbitrážemi a naši veřejnost mohou zneklidnit sporná rozhodnutí soudů či násilné trestné činy.

E-Shop

Počasí Ústí nad Labem - Slunečno.cz

Partnerské weby

S HOROSKOPY vás v podzimních dnech nic nezaskočí!

Horoskopy: S čím můžete počítat v říjnu v rámci zdraví a lásky? Tarotový, andělský, babylonský a studentský horoskop, osud podle kostek, jedinečný výklad starých orákul, lunární kalendář, rady pro každý den…

Svět kolem nás: Věštící stromy druidů, jak určit stáří hvězd?

Arteterapie podle zvěrokruhu: Léčivá a harmonizační mandala na měsíc říjen.

Cesta za tajemstvím věků: Nejzáhadnější kniha světa.

Další články: Po stopách loupežníka Grasela, záhadní vyslanci z jiných světů, čas Vah, rostlinná magie. Zvláštní sekta, středověká lovestory, mekka alchymie….

Zábavný test: Umíte najít v životě štěstí?

Aktivační bod na obálce: Zaměřen na zdraví.

Sudoku, křížovka + katalog Zásilkového obchodu Spirit zdarma!

Malá ochutnávka z čísla právě zde