Astrolog Richard Stříbrný nám nastínil situaci takto:

1. - 5. října - dění na burzách a ve světovém obchodě budou ovlivňovat vcelku pozitivně působící chronomy, které mohou přinášet nadprůměrné zisky farmaceutických

koncernů a firem produkujících výživové doplňky. Lidé budou schopni a ochotni více investovat do svého vzdělání a do zdraví.

6. - 15. října- v přírodě i v společnosti může dojít k událostem, které rozkolísají trhy a mohou nastolit u investorů spíše medvědí nálady. Vyloučit nelze řádění živlů přírodních i teroristických, možné jsou výbuchy sopek, zemětřesení, sesuvy půdy a tsunami.

16. - 18. října- trhy by se měly stabilizovat, prosperovat by mohly firmy se zabezpečovací technikou a společnosti zajišťující bezpečnost.

19. říjenje opět pro trhy i pro společnost náročnější den plný zvratů.

22. - 31. října- podporu pocítí zejména firmy a společnosti, které vyrábí prostředky proti virům biologickým i počítačovým. Stoupat by měly akcie farmaceutických firem, které pravděpodobně vrhnou na trh nové generace léků proti dosud neléčitelným či jen velmi obtížně léčitelným chorobám. Velké zakázky by měly získat zbrojařské koncerny a bezpečnostní služby. Burzovní indexy by měly stoupat a zavládnout by mohla býčí nálada.

Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou v říjnu 2017 velmi pozitivní a dá se očekávat, že trhy vyhodnotí dopad říjnových parlamentních voleb spíše pozitivně, kurz koruny by mohl stoupat. Náš stát by v tomto měsíci měl zaznamenat velké úspěchy na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích. Vyznamenat se mohou kromě obchodníků i naši vědci a technici. Výjimkou pak je 5. – 8. říjen, kdy naopak nám může být vyhrožováno mezinárodními arbitrážemi a naši veřejnost mohou zneklidnit sporná rozhodnutí soudů či násilné trestné činy.

Předplaťte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

113789
DnesDnes146
VčeraVčera421
Tento týdenTento týden1495
Tento měsícTento měsíc7136

Partnerské weby