Beran – ochranný anděl Gabriel

Budete-li chtít udělat dojem, nesmíte sklouznout k chování nabubřelého nadutce. Nikdo nemá rád ty, kteří se chovají povýšeně a staví na odiv své výsledky. Spíše ukažte své znalosti a schopnosti v

 tom pozitivním slova smyslu, buďte soucitní a podejte pomocnou ruku tam, kde bude třeba. Pak se vám dostane náležitého ocenění.

 

Býk – ochranný anděl Rafael

Nesledujte se tolik, ne každé píchnutí v boku nebo v zádech znamená vážnou chorobu. O své tělo pečujte a naslouchejte jeho signálům, ale v tomto období byste mohli mít tendence k hypochondrii. Důvod může být však úplně někde jinde. Zapřemýšlejte - netoužíte po větší pozornosti partnera nebo svých blízkých?

 

Blíženci – ochranný anděl Metatron

Snažte se odolat letním nástrahám, které by vás mohly spolu s vaší touhou experimentovat svést k neplánovaným flirtům. Obzvláště, jste-li zadaní. Rozhodně by vám takové milostné dobrodružství neprošlo a nezůstalo by bez následků. Než se necháte pozvat na večeři nebo na skleničku, zapřemýšlejte, zda vám dotyčná osoba stojí za potíže.

 

Rak – ochranný anděl Michael

S financemi se nyní popasujete velmi dobře. Podle planet si můžete dovolit i trochu utrácet a navíc je velká šance, že nějaký ten obnos přibude bez vašeho většího přičinění. Může to být výhra v loterii nebo dar od některého z příbuzných. Udělejte si tedy radost, ale nezapomeňte také na své nejbližší. I oni si zaslouží odměnu.

 

Lev – ochranný anděl Uriel

Využijte těchto dní pro očistu těla a relaxaci, zapomeňte na povinnosti a termíny pracovních schůzek. I ctižádostivý a pracovitý Lev si musí někdy odpočinout a načerpat energii do budoucna. Nyní je ta nejvhodnější doba, abyste tělu dodali vitaminovou vzpruhu a mysli duchovní „potravu“. Objevujte nové dimenze života.

 

Panna – ochranný anděl Azrael

Inspiraci můžete získat v okruhu zajímavých osob, které potkáte na cestách nebo na nějaké akci. Už bylo třeba, abyste rozšířili svůj obzor nad rámec dosavadního života, neboť jste sklouzli ke stereotypu a z něj po čase pramení syndrom vyhoření. Prostě a jednoduše se vydejte za poznáním a odhoďte nudnou šeď fádnosti.

 

Váhy – ochranný anděl Ariel

Plánujete-li nějaké změny oproti původním záměrům, proberte vše se svými blízkými a obeznamte je se svými cíli. Mohlo by se totiž stát, že ne všichni budou nadšeni a mají úplně jiné představy než vy. Dejte na jejich případné připomínky a společně se dopracujete k přijatelnému kompromisu. Pak si můžete užít krásné letní dny.

 

Štír – ochranný anděl Vasanta

Nespoléhejte jen na štěstí, potřebujete také trochu reálného pohledu na vše, čím se hodláte zaobírat. Fantazie vám sice nechybí, ale nesmíte to přehánět a stavět si vzdušné zámky, které by se mohly rozplynout jako pára nad hrncem, jak se říká. Mohli byste být zbytečně zklamaní. Plánujte jen to, nač vám síly a finance stačí.

 

Střelec – ochranný anděl Ull

Jste-li nezadaní, využijte každé příležitosti k seznámení. Máte šanci potkat někoho výjimečného, tedy pokud už se ve vašem okolí dávno někdo takový nepohybuje. Možná jste si toho nevšimli, byli jste zaujati prací nebo neodkladnými povinnostmi. Váš osobní život by ale měl mít nyní přednost.

 

Kozorožec – ochranný anděl Legba

Inspiraci a povzbuzení najdete v přírodě, při procházkách nebo příjemných sportovních aktivitách, na které běžně nemáte čas. Udělejte si ho, dobíjejte energii a utužujte vztahy. Při zahradních party a jiných oslavách to však nepřehánějte s alkoholem a tučnou stravou. Pro jistotu se držte pořekadla – všeho s mírou.

 

Vodnář – ochranný anděl Benten

Chtějte od života víc a dostane se vám toho měrou vrchovatou. A je jedno, jestli jde o vztahy nebo práci. Možná jste zapomněli snít, a to nikdy není dobré. Nežijete přece jen proto, abyste se ráno probudili, promarnili stereotypně den, a večer si šli lehnout. Každý den by měl být plný jiskření a zážitků. Užívejte si léta a tropte hlouposti!

 

Ryby – ochranný anděl Sila

Nebojte se větších vydání, protože si to můžete dovolit. Nečekejte na později, na někdy, až bude příhodnější doba. Ta nemusí nastat a vy promarníte vynikající šance, jež právě přicházejí. Plánujete-li pořízení nového auta nebo bytu, rozhodněte se v tomto období. Vše ale nejdříve prokonzultujte s rodinou.

(rox)

Předplaťte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

109836
DnesDnes117
VčeraVčera237
Tento týdenTento týden1976
Tento měsícTento měsíc8134

Partnerské weby