Babylon byl prvním městem založeným po Potopě světa, ve své době největším městem na Zemi a symbolem směsice národů, jazyků a božstev. Tato různorodost se projevila i v předpovědích budoucnosti a jejích výkladech, babylonští kněží sestavili první

horoskopy na Zemi. Vycházejí z tisíciletých zkušeností zdejších astrologů, mágů, z toho nejlepšího, co v rámci tehdejšího světa mohli využít. Ochrannými patrony jednotlivých evropských znamení jsou tak perští bohové, stejně jako sumerští, chetitští či asyrští hrdinové.

Beran – Haoma

Vaše dobrá fyzická i psychická kondice vám pomůže překonat každou překážku, která by se vám postavila v tomto období do cesty. Není se tedy čeho bát, jen se vyvarujte tvrdošíjných a zarputilých postojů. Vsaďte na diplomacii a trpělivost.

Býk – Zurvan

Svou letní energii nejprve dejte do dokončení započatých věcí, do splnění restů, které by vám časem mohly přerůst přes hlavu. Pak si budete moci užívat krásných dní s pocitem úlevy a pohody. A máte toho, co byste chtěli zažít, před sebou hodně.

Blíženci – Naum

Může vás zaskočit nečekané setkání s někým, kdo v minulosti vstoupil do vašeho života jako velká osobnost, ale pak se vám ztratil ve víru událostí. Zjistíte, jak se kolo osudu může podivně otáčet bez toho, abychom jej mohli zastavit.

Rak – Enki

Zapomeňte na svá předsevzetí, která jste si dali. Mnohá z nich vezmou za své a vy se vrhnete do aktivit, které vás vtáhnou téměř samy. Ničeho nelitujte, pokud si užijete krásné chvíle. Život není jen o sebezapření a povinnostech.

Lev – Verethragna

Bude zapotřebí, abyste zvolnili tempo a začali se věnovat odpočinku a hezčím stránkám života, než je práce a povinnosti. Udělejte si nějakou radost, vydejte se poznávat nové lidi a přírodní krásy nebo jen tak lenošte a pozorujte svět.

Panna – An

Nastalo to správné období k tomu, abyste si splnili nějaký sen nebo se věnovali tomu, nač vám doteď nezbýval čas. A je jedno, jestli vyprázdníte pokladnu a vyrazíte do světa nebo naopak zůstanete někde v ústraní a budete meditovat u plátna se štětcem a paletou.

Váhy – Mithra

Misky vašich vah se nyní přiklonily na stranu zdraví, což by pro vás měl být impulz pro načerpání energie, doplnění veškerých vitaminů a minerálů, o které si vaše tělo už začalo říkat. K tomu přidejte pohodu a dočkáte se úžasného přílivu energie.

Štír – Enlil

Některé události se daly do pohybu a vy to poznáte velmi brzy v tom, jak před vám začnou vyplouvat na povrch pravdy i lži z doby nedávné. Rozplést podivné záhady bude sice složité, ale nikoli nemožné. Dejte nyní hlavně na svůj rozum.

Střelec – Ahura Mazda

Nečekaná nabídka by vás nezaskočila, pokud byste se dostatečně soustředili na jemné signály, které k vám už delší dobu přicházely. Není ale důvod k panice, jen si srovnejte v hlavě co chcete a co nikoli. Odpověď pak bude snadná a jasná.

Kozorožec – Váju

Jen ten, kdo dokáže myslet i na sebe, může milovat ostatní. Není to žádné nabádání k egoismu, ale nebudete-li si vážit toho, jací jste a co umíte, nemůžete šířit životní pohodu a moudra mezi ty, na kterých vám záleží.

Vodnář – Apam Napát

Láska není zboží, abyste si ji mohli koupit. I když tohle ví snad už každý, vy děláte jednu chybu za druhou a místo toho, abyste v očích toho druhého stoupali do nebes, klesáte do hlubin pekla. City se nevyjadřují penězi, ale činy.

Ryby - Aredví Súrá Anáhitá

Vaše bohyně vám připraví mnohé důvody k radosti, na druhou stranu za to bude něco chtít – abyste změnili zaběhnutý řád, otevřeli oči a rozhlédli se kolem. Zastavte se na chvíli a zhodnoťte také své vztahy. Některé jsou totiž už minulostí.

(rox)

Předplaťte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

109836
DnesDnes117
VčeraVčera237
Tento týdenTento týden1976
Tento měsícTento měsíc8134

Partnerské weby