Předplaďte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

945692
DnesDnes186
VčeraVčera605
Tento týdenTento týden1844
Tento měsícTento měsíc15445

Home

Arteterapie podle zvěrokruhu

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

SRPEN

LEV 23. 7. – 23. 8.

Obrázek je aktivován pro léčení srdce, posílení a harmonizaci organismu.

Vládnoucí planetou ve znamení Lva je Slunce. V partnerském vztahu se Lev nejlépe shodne s

Blížencem, Lvem, Váhou a Střelcem. Podíváme-li se na znamení Lva z hlediska zdraví, v oblasti vnější roviny ovlivňuje horní část zad v okolí srdce. V oblasti vnitřní roviny pak srdce a bránici, v kosterní rovině mu náleží páteřní obratle u hrudi.

Z toho vyplývá, že zrozenci tohoto znamení mají dispozice zejména k těmto nemocem: Choroby srdce, srdeční neurózy, kornatění žil, problémy s krevním tlakem, infarkt, angina pectoris a srdeční mrtvice. Častější jsou u nich také chudokrevnost, křečové žíly a problémy se žlučníkem.

Lvi by se měli vyhýbat bujarým zábavám a alkoholu. Vhodnými potravinami jsou po ně drůbež, obecně libové maso, vejce a mléčné výrobky. Dále pak hlávkový salát, okurky, rajčata, papriky, meloun, citrony, jablka, švestky a ostružiny. Měli by více naslouchat lidem okolo sebe. Jsou příliš hrdí a málo tolerantní. Majetek a peníze je dokážou omámit, zmanipulovat.

Ing. Josef Schrötter

Aplikace přikládáním na problematická místa na těle, případně volným působením obrázku ze vzdálenosti do jednoho metru na dobu 20 až 40 minut, a to dvakrát denně.

E-Shop

Počasí Ústí nad Labem - Slunečno.cz

Partnerské weby

Užijte si čas prázdnin a dovolených s letním dvojčíslem!

Horoskopy: S čím můžete počítat v červenci a srpnu v rámci zdraví a lásky? Tarotový, andělský, babylonský a studentský horoskop, osud podle kostek, jedinečný výklad starých orákul, lunární kalendář, rady pro každý den v rámci obou letních měsíců…

Svět kolem nás: Efekt padajících hvězd, objevování nových planet...

Arteterapie podle zvěrokruhu: Léčivé mandaly - pro oblast břicha a srdce.

Cesta za tajemstvím věků: Kopí svatého Václava, posvátná hora Uluru.

Zábavný test: Hrozí vám obezita? Věříte na věci mezi nebem a zemí?

Další články: Sadistický vládce, nastane v roce 2020 konec světa? Čas Raka a Lva, magické pomůcky čarodějů, předpověď lásky z květů, stvořili člověka mimozemšťané? Je lepší vyrazit na dovolenou v červenci a nebo v srpnu? Drákulův hrad, záhadné vodní bytosti, účinky drahých kamenů, síla měsíčního světla, magický roh...

Aktivační bod na obálce: Zaměřen na zdraví.

Sudoku, křížovka…

Malá ochutnávka z čísla právě zde