SRPEN

LEV 23. 7. – 23. 8.

Obrázek je aktivován pro léčení srdce, posílení a harmonizaci organismu.

Vládnoucí planetou ve znamení Lva je Slunce. V partnerském vztahu se Lev nejlépe shodne s

Blížencem, Lvem, Váhou a Střelcem. Podíváme-li se na znamení Lva z hlediska zdraví, v oblasti vnější roviny ovlivňuje horní část zad v okolí srdce. V oblasti vnitřní roviny pak srdce a bránici, v kosterní rovině mu náleží páteřní obratle u hrudi.

Z toho vyplývá, že zrozenci tohoto znamení mají dispozice zejména k těmto nemocem: Choroby srdce, srdeční neurózy, kornatění žil, problémy s krevním tlakem, infarkt, angina pectoris a srdeční mrtvice. Častější jsou u nich také chudokrevnost, křečové žíly a problémy se žlučníkem.

Lvi by se měli vyhýbat bujarým zábavám a alkoholu. Vhodnými potravinami jsou po ně drůbež, obecně libové maso, vejce a mléčné výrobky. Dále pak hlávkový salát, okurky, rajčata, papriky, meloun, citrony, jablka, švestky a ostružiny. Měli by více naslouchat lidem okolo sebe. Jsou příliš hrdí a málo tolerantní. Majetek a peníze je dokážou omámit, zmanipulovat.

Ing. Josef Schrötter

Aplikace přikládáním na problematická místa na těle, případně volným působením obrázku ze vzdálenosti do jednoho metru na dobu 20 až 40 minut, a to dvakrát denně.

Předplaťte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

111591
DnesDnes170
VčeraVčera224
Tento týdenTento týden170
Tento měsícTento měsíc6448

Partnerské weby