Beran

Kostky říkají: 4 + 6 + 2 = 12

Často se dostanete do situací, kdy si nebudete vědět rady. Co je vlastně správné a co ne? Nechte si nějakou dobu na rozmyšlenou, nespěchejte s rozhodnutími. Čtyřka vám dává možnost rozvážnosti, šestka

vás bude klonit k soucitu a obětavosti. Dvojka je zase konečná analýza.

 

Býk

Kostky říkají: 6 + 3 + 4 = 13

Připravte se na změny, které nebudou velké, ale přesto jsou důležité. Nepřemýšlejte tolik nad tím, co bude, co vás čeká, žijte více přítomností. Šestka vás může často přivést k pláči, rovina empatie je velmi otevřená, ale trojka vás zahrne nápady a novými myšlenkami.

 

Blíženci

Kostky říkají: 3 + 3 + 1 = 7

Sedmička je číslo karmy a ta se nyní bude hlásit o slovo. Vezme si, co potřebuje, raději s ní nebojujte. Spíše sledujte dění, vše pak půjde snadněji a situace budou přehlednější. Dvě trojky vám otevřou nápaditost a akci, jednička zase nové věci a hlavně soběstačnost.

 

Rak

Kostky říkají: 4 + 6 + 1 = 11

Objevíte v sobě potenciál, o kterém jste netušili, že ho máte. Využijte svého nadšení pro věc a udělejte klidně i pár riskantnějších kroků. Mysl je otevřená novým věcem, jděte jim naproti. Číslo čtyři vás podpoří v oddanosti a přesnosti, šestka zase v obětavosti.

 

Lev

Kostky říkají: 6 + 4 + 5 = 15

Pozor na emoce, které vás budou ovládat, aby se neprobudila ta horší stránka vašeho já. Pamatujte, že nic násilím nezískáte a pokud ano, půjde jen o krátkodobou radost. Nevytvářejte kolem sebe nepřátelské prostředí a dejte šanci soucitu, který otevírá číslo šest.

 

Panna

Kostky říkají: 6 + 5+ 2 = 13

Držet se zajetých věcí se již moc nevyplatí, nové možnosti se budou hlásit o slovo. Pozor tedy na to, aby vám neunikla životní příležitost. Se šestkou se otevírá intuice, využijte ji co možná nejvíce a jděte za svými sny. Pětka vám dodá odvahu a novou sílu.

 

Váhy

Kostky říkají: 6 + 3 + 5 = 14

Nehledejte radikální řešení, nejednejte rychle a překotně. Mohli byste udělat fatální chybu, možná dokonce více takových chyb. Přemýšlejte, šestka vám umožní vše dobře analyzovat, trojka je zase o nápadech, o tvořivosti. Buďte kreativní, nikam nespěchejte.

 

Štír

Kostky říkají: 3 + 1 + 5 = 9

Je čas odpočinku, stáhněte se do ústraní. Sbírejte informace, pozorujte dění. Přijde zlom, na který byste měli být připraveni. Vaše kreativní stránka věci bude pracovat, tak jí také trochu pomozte. Jednička je sice o nápadech, ale na jejich realizaci není vhodný čas.

 

Střelec

Kostky říkají: 1 + 6 + 1 = 8

Otevře se ve vás nutnost soudit, vše kolem sebe rovnat, smysl pro spravedlnost bude silný a nekompromisní. Jednička je ale ego a to, že něco nějak vidíte vy, neznamená, že je to správné. Dívejte se, ptejte se, hledejte pravdu. Ale hlavně - zlatou střední cestu.

 

Kozorožec

Kostky říkají: 3 + 6 + 6 = 15

Pamatujte, že strach, pokud se mu poddáte, vás nikdy nikam neposune. Naopak, donutí vás stát na místě, dokonce udělat krok zpátky. Postavte se mu, berte ho jako výzvu, ne jako hrozbu. Harmonické šestky vám budou pomáhat a povedou vás.

 

Vodnář

Kostky říkají: 4 + 5 + 5 = 14

V momentě, kdy se objeví problém, se snažte zachovat klid a neváhejte se s někým poradit. Nejednejte ukvapeně, vše chce dostatek času. Čtyřka vám otevírá rovinu rozvážnosti a přesnosti, pětky vám zase dávají možnost rozvahy a zvědavosti.

 

Ryby

Kostky říkají: 4 + 6 + 5 = 15

Zeptejte se sami sebe, zda chcete nepřátele stále jen porážet. Nevysiluje vás to trochu? Nechte intriky jiným, nakonec se stejně obrátí proti nim, pokud nebudete reagovat. Vévodící čtyřka vás postaví na zem, šestka otevře zase vaši milující stránku. Buďte prostě svoji.

(kuč)

Předplaťte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

109836
DnesDnes117
VčeraVčera237
Tento týdenTento týden1976
Tento měsícTento měsíc8134

Partnerské weby