Beran
Začátek školního roku bude celkem úspěšný. S ničím byste neměli mít větší potíže, studium by vás mohlo i bavit. Nenechte se

 tedy rozhodit tím, že vaše aktivita může být tzv. trnem v oku některým ze spolužáků. Využijte situace a u vyučujících si nasbírejte bodíky k dobru.

Býk
Neměli byste nic ponechat náhodě, postavení planet doporučuje, abyste se snažili a ve škole se uvedli v co nejlepším světle. Ačkoli rozjezd bude poněkud pomalejší, můžete mít po prázdninách s návratem k povinnostem trochu potíže, ocenění studijních výkonů se dočkáte.

Blíženci
Podle všeho můžete mít na začátku dalšího školního roku trochu problém s autoritami. Nelze vyloučit, že budou nastolena nějaká nová pravidla - řád, s nimiž jste nepočítali. Mentorování a výchovné řeči rodičů či pedagogického sboru ve vás vyvolají spíše nechuť o cokoli se snažit.

Rak
Zářijové dny ve vás pravděpodobně probudí touhu po větší samostatnosti, tendenci o všem, co se vás osobně dotýká, rozhodovat sami. To se však vůbec nemusí líbit rodičům ani vyučujícím. Věřte, že je mnohdy lepší poslechnout jejich rady, než si přidělat zbytečné potíže.

Lev
Jakkoli býváte sebejistí, měsíc září ve vás může vyvolat určitou nervozitu pramenící z očekávání a nejistoty, jak co bude. Pozor si dejte na prostořekost a snahu prosadit svou za každou cenu. Moc na sebe neupozorňujte - nepouštějte se do polemik a slovních půtek.

Panna
Na povinnosti a výuku jste se asi zrovna dvakrát netěšili, ale návrat mezi spolužáky uvítáte. Vzhledem ke konstelacím aktivně posilujte svou psychiku. Konec září vám může přinést nějaké starosti, přidělat vrásky na čele, ale pamatujte, že se nic nejí tak horké, jak se uvaří.

Váhy
První měsíc dalšího školního roku vás nemusí zastihnout v tom nejlepším rozpoložení. Je docela možné, že najedete na úsporný režim, nebudete mít chuť vydávat příliš energie. Pokud vás nebude moc slyšet ani vidět, pedagogům to vadit nebude, ale spolužáky to asi udiví.

Štír
Zářijový vstup do školního kolektivu pro vás nemusí být právě radostný. A to zvláště za okolnosti, že v souvislosti s jakousi záležitostí nebudete sdílet většinový názor. Věřte, že za takové situace nemá smysl se hádat, ale neměli byste své vrstevníky kvůli tomu ani přehlížet.

Střelec
Prázdninový čas vám mohl zamotat hlavu, a tak možná budete víc než na učení myslet na své milostné záležitosti. Zvláště se to týká jedinců, kteří se dostali do milostného trojúhelníku. Bohužel, učitele nebude zajímat, že řešíte trable. Budou po vás žádat studijní aktivitu.

Kozoroh
Patříte k zodpovědnějším jedincům, kteří mají určité cíle, jichž chtějí dosáhnout. Ale víte, že škola zdaleka není jen o povinnostech a úkolech? Zářijové dny vám možná dokážou, že když trochu změníte přístup, můžete se leccos naučit a užít si i nějakou legraci s kamarády.

Vodnář
Začátek školního roku se ve vašem případě ponese v duchu dobrých předsevzetí, lze ho tak označit za „smířlivý“. Budete-li ochotni podvolit se výuce a snažit se v hodinách dávat pozor, pedagogové vám tolerantně prominou vaši občasnou nesoustředěnost.

Ryby
V září možná zjistíte, že se ve vašem školním kolektivu za ty dva měsíce prázdnin leccos změnilo. Nějaké vaše plány tak zřejmě vezmou za své, určité věci budou jinak. Ale není třeba se kvůli tomu rmoutit. Změnám se zkrátka přizpůsobte a věřte, že nesou i určitá pozitiva.
(nam)

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

126274
DnesDnes157
VčeraVčera214
Tento týdenTento týden1265
Tento měsícTento měsíc5506

Partnerské weby